Archiv

Česká televize na ČT24: „...musíme naučit mladé lidi vstávat, chodit ráno do práce a večer z práce..."

25. 04. 2013 | 2 komentářů
Sdílet na Facebooku Tweet

ceska_televize_klepeta
Nejdříve jsem se naivně zeptal "Co dělá fašismus v České televizi?" a napsal něco o hrůzách kapitalismu a živořících pracujících, nedostatku myslících, daňových rájích a o tom, že si od teď musíte ráno naladit v 6 hodin nový motivační pořad "Vstáváme ráno, abychom mohli jít večer z práce" s Českou televizí, ale že k tomu odchodu už vás nikdo učit nemusí, to jde totiž úplně samo. Ale to nakonec nenapíšu.

Došlo mi totiž, že Česká televize tím nechtěně prozradila mnohem větší projekt. Oprášila v tajnosti chystaný program z počátku minulého století, který se tenkrát nepodařilo v televizi odvysílat ani němcům, protože ještě nikdo doma neměl nástroj dokonalé propagandy - televizní přijímač. A nemusela měnit ani název, který stačilo jen přeložit. "Práce osvobozuje".Zároveň kvůli tomu změnila i programové schéma a oblíbeného Večerníčka, kterého Dvořák honí jak nadmutou kozu od svého nástupu do funkce ředitele po všech čertech, nakonec bude pravidelně uvádět právě ráno. A začne tím nejlepším, co má k dispozici. Bobem a Bobkem a úvodním pokřikem "Vstávat a cvičit".

Následovat bude rozhovor s odborníkem na téma "Kdo dřív přijde, ten dřív mele".

V rubrice "Honem do toho, půl je hotovo" se budete potkávat s fachpartou Rychlé šípy.

Před polednem vám renomovaná dietoložka vysvětlí hlavní výhody hladovky pod heslem "Jak najít ztracenou chuť do práce".

Odpoledne se seznámíte s výhodami firemního drába v rubrice "Nucená práce, taky práce".

V podvečer se pak bude program věnovat i dětem v seriálu "Dětská práce je ve světě běžná" kde vám vysvětlí, že školky a školy jsou přežitek z minulého století.

Před výplatním termínem se pak bude jednou měsíčně uvádět speciál "Peníze nejsou všechno". První díl uvede populární zpěvák Richard Müller se svým hitem "Štěstí si za peníze nekoupíš".

A kdo by neměl dostatek motivace, může si večer před odchodem zazpívat s Karlem Gottem hymu "Buď práci čest".

Pokud se někdo už necítí mladý a chtěl by se tomuto programu vyhnout, připravila televize rubriku "Staré dřevo nejlépe hoří" kde se dozvíte, kam se máte přihlásit pro případ, kdyby se vám v práci udělalo nevolno.

Generálním sponzorem projektu není kupodivu Dělnická mládež, ale Evropská unie, která tento projekt zaštítila i finančně.Změna programu vyhrazena.
Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Brooch

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.