Aktuality

Třebíčské Piráty povede do voleb Petra Kopečková

17. 01. 2022
Sdílet na Facebooku Tweet

Již první kolo on-line volby lídra pirátské kandidátky pro komunální volby 2022 ve městě Třebíč přineslo jméno nové lídryně. Jedničkou kandidátní listiny bude sedmatřicetiletá středoškolská učitelka Petra Kopečková, která v tomto kole hlasování obdržela nejvíce hlasů.

kopeckova trebic

V sobotu 15. ledna, úderem dvaadvacáté hodiny večerní, bylo ukončeno hlasování o volbě lídra/lídryně na kandidátní listině pro podzimní komunální volby v Třebíči. O pozici lídra se ucházelo celkem šest kandidátů. Kromě Petry Kopečkové také stávající třebíčští zastupitelé Roman Pašek a Stanislav Neuman, dále pak Viktorie Vidláková, Jiří Beranovský a Stanislav Zíma.

Petra Kopečková je třebíčskou rodačkou, maminkou dvou synů, manželkou a středoškolskou učitelkou. Je koordinátorkou festivalu dokumentárních filmů Jeden svět v Třebíči a vášnivou volejbalistkou.

Ve městě Třebíč v současné době působí jako členka Grantové komise pro kulturu (Kulturní komise). Dříve byla součástí Komise Zdravého města a Místní agendy 21 (komise Rodina a zdraví).

„Dlouhodobě jsem práci Pirátů sledovala, s naprostou většinou postojů jsme se vždy protnuli, s lidmi z Třebíče jsem dostala možnost seznámit se osobně a také to (ale hlavně to) mě přesvědčilo, že má smysl se zapojit a napřímit svoji energii právě tímto směrem. Na celé české scéně jsou pouze Piráti stranou budoucnosti a já věřím skálopevně, že tak si situace stojí i pro naše město,“ říká Petra Kopečková.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Piráti Vysočina

Štítky: #Komunální volby #Krajské sdružení Vysočina #Třebíč #Vysočina

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.