Aktuality

Novou mluvčí České pirátské strany se stala Veronika Šmídová

07. 01. 2022
Sdílet na Facebooku Tweet

Novou tiskovou mluvčí a PR manažerkou Pirátů je od dnešního dne Veronika Šmídová. Na této pozici vystřídala Karolínu Sadílkovou, která se stala vedoucí Oddělení komunikace Ministerstva pro místní rozvoj vedeného Ivanem Bartošem. 

veronika smidova

Veronika Šmídová zastávala od jara 2020 v centrálním Mediálním odboru Pirátů pozici PR specialistky. Před tím dlouhá léta pracovala v celostátních médiích, ať již jako redaktorka či později hlavní editorka zpravodajství. Působila například ve vydavatelství Economia nebo redakcích Lidovky.cz a Blesk.cz. Zkušenosti má také s copywritingem a obsahovým marketingem.

Karolína Sadílková byla PR manažerkou a tiskovou mluvčí Pirátské strany od voleb 2017. Předtím působila na pozici mluvčí Hospodářské komory ČR, ale i jako redaktorka České televize či MF Dnes. Po nedávném vstupu Pirátů do vlády se bude věnovat řízení komunikace Ministerstva pro místní rozvoj ČR, které je nyní v gesci Pirátů. 

Piráti přejí oběma mnoho úspěchů v nových rolích.

Kontakt na tiskovou mluvčí Pirátů Veroniku Šmídovou: 
tel. +420 778 111 466
veronika.smidova@pirati.cz

Kontakt na vedoucí tiskového oddělení MMR Karolínu Sadílkovou:
tel: +420 776 505 557
karolina.sadilkova@mmr.cz

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Redakce

Štítky: #mediální odbor #tisková zpráva

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.