Komentáře

Na budoucnost se máme těšit, ne se jí obávat. Užijte si volby

08. 10. 2021
Sdílet na Facebooku Tweet

Každý si budoucnost představujeme po svém, ale jedno máme společné. Plánujeme, že bude lepší a šťastnější. My, Piráti a Starostové, nejsme výjimkou. Máme jasnou vizi, jak z České republiky udělat moderní, svobodný a přívětivý stát. 

bartos a rakusan cover novin

Když říkáme, že vrátíme zemi budoucnost, máme na mysli vzdělávání pro 21. století a  podmínky pro celkově úspěšný život. Budeme podporovat a  chránit mladé rodiny, trh otevřený perspektivní práci, ale i krajinu, půdu a vodu.

Budoucnost musíme zajistit všem generacím ve všech regionech. K tomu je třeba naučit tento stát nakládat s našimi penězi. Přejít na zodpovědné a efektivní hospodaření. Zastavit rekordní zadlužování země. Vytvářet podmínky pro potřebný růst ekonomiky, který se neobejde bez masivních investic. 

To dokáže pouze vláda, která je maximálně transparentní, nezatížená korupčními skandály. Vláda, která pracuje na efektivním chodu země, ne na finančních zájmech jednoho holdingu. Vláda, která naslouchá a  vede slušnou, věcnou diskusi. S dostatečnou podporou vás, voličů, takovou vládu můžeme sestavit. 

Připravili jsme nejpropracovanější program modernizace této země. Pomozte nám ho uskutečnit – přijďte k volbám. Najdete ho na www.piratiastarostove.cz.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Redakce

Štítky: #Piráti a STAN #sněmovní volby 2021 #Vraťme zemi budoucnost

Související články

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.