Komentáře

Je nejvyšší čas zastavit krádež státu za bílého dne

02. 09. 2021
Sdílet na Facebooku Tweet

Sledujeme krádež státu za bílého dne. Kradou si ho pro sebe – pro své vlastní bohatství, pro svou vlastní moc, pro svá vlastní ega. Projídají naše daně, kterými se dnes a denně skládáme na zdravotnictví, školství nebo třeba opravy silnic. Utrácí je za vlastní popularitu a své osobní zájmy. 

bartos a rakusan-kolecko a ctverecek

Aby nad nimi nebyla kontrola, unesli důležité instituce a obsadili je lidmi, kteří slouží jim – nikoli naší zemi. Výsledkem je jen chaos.

Chaos, který naplno odhalila pandemie. Neustálé změny pravidel a více nebo méně nesmyslných opatření nás všechny uvrhlo do tmy, ve které jsme se báli o práci, vzdělání dětí, o budoucnost. Přes 30 tisíc našich prarodičů, rodičů, přátel se z té tmy už nemohlo vrátit.

Teď svoji neschopnost chtějí zamaskovat dalším rozhazováním peněz. Dalším zadlužováním celých generací, kvůli kterému budeme dál zaostávat za moderním světem. Dál nás tak budou okrádat o budoucnost.

Stačilo! Nic z toho, co si přivlastňují, jim nepatří. Nejvyšší čas vzít si to zpátky.

Když říkáme, že chceme vrátit zemi budoucnost, máme na mysli vzdělávání pro 21. století a podmínky pro celkově úspěšný život. Podpoříme a ochráníme mladé rodiny, trh otevřený perspektivní práci, ale i krajinu, půdu a vodu.

Budoucnost zajistíme všem generacím ve všech regionech. Naučíme stát jak nakládat s našimi penězi. Jak přejít na zodpovědné a efektivní hospodaření. Zastavíme rekordní zadlužování země a vytvoříme podmínky pro potřebný růst ekonomiky, který se neobejde bez masivních investic.

To dokáže pouze vláda, která je maximálně transparentní, nezatížená korupčními skandály. Vláda, která pracuje na efektivním chodu země, ne na finančních zájmech jednoho holdingu. Vláda, která naslouchá a vede slušnou věcnou diskusi. S dostatečnou podporou vás, voličů, takovou vládu můžeme sestavit.

Pojďte prosím k urnám a nenaleťte pouťovým heslům – chtějte reálné vize pro budoucnost země. Předkládáme je v našem programu na www.piratiastarostove.cz.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Redakce

Štítky: #Koaliční listy Pirátů a Starostů #sněmovní volby 2021

Související články

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.