Komentáře

Vraťme zemi budoucnost aneb pár slov k zahájení kampaně

18. 05. 2021 | 11 komentářů
Sdílet na Facebooku Tweet

Vážení čtenáři, zatímco píšeme tahle slova, přibývá kolem nás lidí, kterým slova docházejí; minimálně ta slušná. Některým už došla po tom, co ztratili své blízké, jiným když museli vzdát svou živnost. Některým při pohledu na všechny svoje složenky. Dalším při sledování zpráv a jiným zase z pocitu, že je tady vůbec nikdo neposlouchá.

pirstan logo na bile

Všem bychom teď chtěli vzkázat: Nevzdávejte to. Nenechte se umlčet.

Sami jsme si ověřili, že je-li člověk vytrvalý, nakonec ho ti nahoře vyslyší. Zejména v době covidového rámusu na slova našich poslanců často došlo, přestože jsme volali z opozičních lavic. Naslouchal nám nakonec i jinak hluchý premiér!

Přišli jsme na to, že cestou k úspěchu je vést rozumnou řeč. Bez urážek, bez výčitek, zároveň však neodbytně, důsledně. Konstruktivně. A tak okolo společných témat vznikla koalice Pirátů a Starostů. 

Spojili jsme nejen síly, což nám umožnilo alespoň nějaký tlak na jinak nedobytnou vládu. Spojili jsme pirátský tah na bránu s praktičností STAN, řadu let prohlubovanou v zastupitelstvech vašich obcí, měst a krajů. Takto nám to funguje a takto jsme připraveni.

Jsme připraveni vrátit zemi budoucnost. Vrátit ji vám, občanům. Být slyšet ve jménu všech, kterým došla slova. Cítíme, že teď na to máme ranec energie i dostatek zkušeností ze všech úrovní politiky.

Pokud nám věnujete pozornost, rádi vám to v budoucnosti oplatíme.

Děkujeme. Držte se.

Piráti a Starostové

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Redakce

Štítky: #Piráti a STAN #předvolební kampaň #sněmovní volby 2021

Související články

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.