Média

Pirát Pavel Ondrůj zahájil svou volební kampaň do Senátu

30. 06. 2020 | 2 komentářů
Sdílet na Facebooku Tweet

Pirátský kandidát do Senátu Pavel Ondrůj dnes v Přerově na hradbách zahájil volební kampaň. Pavel Ondrůj chce být v Senátu především hlasem voličů a prosazovat pirátské hodnoty, jako jsou transparentnost, hospodárnost a jasná pravidla pro všechny. Místopředseda Poslanecké sněmovny a místopředseda Pirátů Vojtěch Pikal mu na oficiálním zahájení vyjádřil svou jasnou podporu.
 

Pirát Pavel Ondrůj zahájil svou volební kampaň do Senátu

Podle Pikala spočívá síla kandidáta v místní znalosti problémů a schopni je řešit, bohatých zkušenostech i zapálení pro věc. “Naším kandidátem je ostřílený a úspěšný pořadatel kulturních a benefičních akcí na Přerovsku a Hranicku, který neúnavně pracuje pro lidi a věřím, že při jeho působení v Senátů dokáže pomáhat svému regionu ještě více,“ řekl hned v úvodu vystoupení Pikal.„Mezi mé priority patří ochrana krajiny před suchem, jednodušší stavební zákon i podpora malých a středních podniků. Chci také lepší transparentnost a kvalitu zdravotnictví a péče o pacienty. Myslím si, že je třeba změnit i finanční ohodnocení a pracovní podmínky zdravotnického personálu. Podporuji výstavbu sociálních bytů místo doplatku na bydlení,“ popsal svoje plány manažer kultury Pavel Ondrůj a dodává: „Zrušením doplatku na bydlení a výstavbou sociálních bytů ušetří stát více než 10 miliard za deset let."

Pavel Ondrůj plánuje v kampani objet všech 102 obcí a v rámci kontaktní kampaně hovořit s občany o možnostech řešení problémů v daných lokalitách.

www.ondruj.cz

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Piráti Olomoucký kraj

Štítky: #Kandidát do Senátu #Olomoucký kraj #Senátní volby #Vojtěch Pikal

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.