Aktuality

V Mostě se chopilo kormidla nové předsednictvo

30. 05. 2020
Sdílet na Facebooku Tweet

Mostečtí Piráti si zvolili nové předsednictvo místní organizace, tomu starému totiž vypršel dvouletý mandát. Novým předsedou se stal mostecký zastupitel Adam Komenda. Místopředsednické posty bude vykonávat Blanka Vaňková, Jiří Najdenov a Miroslav Brož.

piráti ústecký

Mezi priority nového předsednictva patří podpora zdravotníků v boji proti koronaviru - mostečtí Piráti a Pirátky už několik měsíců vyrábí ochranné štíty, kterými zásobují zdravotníky a další potřebné v Mostě i jiných místech Ústeckého kraje. Mostečtí Piráti a Pirátky budou dále usilovat o záchranu mostecké knihovny v jejím původním umístění, budou se snažit o skutečné řešení situace na sídlišti Chanov a nadále vystupovat proti plánu vedení města stavět kontejnerové “ghetto v ghettu”. 


Předseda MS Most Adam Komenda

"V Mostě budu aktivně organizovat přípravu a následnou realizaci předvolební kampaně před krajskými volbami. Celkově budu usilovat o to, aby MS Most bylo aktivním sdružením a proto budu jako předseda organizovat co nejvíce aktivit a akcí. Rovněž chci pokračovat v organizaci sběru podpisů na petici za záchranu mostecké knihovny. Pokud to situace dovolí, ve spolupráci s Iniciativou za zachranu mostecké knihovny bych rád uspořádal další demonstraci za záchranu knihovny," říká ke svému zvolení do funkce předsedy mosteckých Pirátů Adam Komenda. 


Místopředsedkyně MS Most Blanka Vaňková

"Společně s Piráty v Mostě bych ráda šla cestou otevřené a vstřícné komunikace. Je třeba neustále informovat veřejnost, upozorňovat na nutnost se o veřejné dění zajímat a aktivně se na něm podílet. Chci se soustředit na témata: vzdělávání dětí ze sociálně slabých rodin, prorodinné aktivity a sociální služby v našem městě," říká Blanka Vaňková, nově zvolená místopředsedkyně.


Místopředseda MS Most Miroslav Brož

“Ve funkci místopředsedy mosteckých Pirátů se chci zaměřit na sociální problematiku, které se dlouhodobě profesionálně věnuji. Svými odbornými znalostmi a zkušenostmi bych chtěl přispět k efektivnímu řešení palčivých sociálních problémů, kterými je Most sužován a nabídnout tak alternativu k populistickým, neefektivním a zkratkovitým řešením, která se v Mostě realizují v posledních letech," komentuje své zvolení do funkce místopředsedy Miroslav Brož. 


Místopředseda MS Most Jiří Najdenov

"Rád bych pomohl městu zlepšit vizuální vzhled. Dát pobytu venku i jiný smysl, než jít nakoupit nebo jít na návštěvu. Chtěl bych, aby “venku” bylo místem setkání s možností si zahrát např. šachy nebo petanque. Vytvořit romantické kouty města, ale i prostory pro venkovní kulturu nejen v centru. Každá čtvrť má co nabídnout, jenom je třeba chtít to a najít to," říká nový místopředseda Jiří Najdenov.

Máme vítr v plachtách a míříme k férovějšímu Mostu pro lepší život všech bez rozdílu. Držíme kurz! Sdílení je aktem lásky! 

 

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Piráti Most

Štítky: #místní sdružení #Most #předsednictvo #Ústecký kraj

Související články

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.