Aktuality

Životní prostředí je i nadále pirátskou prioritou, shodli se Piráti na CF 2020

14. 01. 2020
Sdílet na Facebooku Tweet

Během víkendového Celostátního fóra se v Ostraně sešla také pirátská Platforma pro životní prostředí. Workshopu se účastnili nejen členové resortního týmu a krajských expertních týmů (KET), ale také Piráti se zájmem o životní prostředí.

plat2

Na přípravě úvodní prezentace se podílel i europoslanec Mikuláš Peksa a senátor Lukáš Wagenknecht, kteří se environmentálními tématy zabývají také. Dana Balcarová s Janem Nezhybou a Jiřím Lehejčkem představili činnost týmu v oblasti životního prostředí a naznačili plány platformy v roce 2020. KETy se nyní společně soustředí na tvorbu programu, se kterým vyrazí do krajských voleb v roce 2020, Resortní tým pak na přípravu  programového bodu pro voleby do Poslanecké sněmovny 2021.

Platforma pro životní prostředí si již koncem minulého roku vydefinovala společná environmentální témata, která se dotýkají všech krajů v České republice. Nově nastavená komunikace Platformy životního prostředí umožní týmům funkční a efektivní řešení kauz a problémů po celém Česku.  


Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Dana Balcarová

Štítky: #Dana Balcarová #Lukáš Wagenknecht #Mikuláš Peksa #životní prostředí

Související články

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.