Aktuality

Pro ženy bez domova: Piráti pomáhají Jako doma

07. 01. 2020
Sdílet na Facebooku Tweet

Od října loňského roku do začátku roku letošního jsme měli možnost zapojit se do humanitární sbírky pro komunitní centrum Jako doma.

jako doma-kolaz

Jako doma - Homelike,o.p.s, -  je nezisková organizace, která se věnuje ženskému bezdomovectví. Jejich cílem je snaha o důstojné podmínky, sociální i genderovou rovnost, participace, vytváření bezpečného prostředí a spolupráce lidí s domovem i bez. 

Piráti s touto organizací spolupracovali již v minulosti, letos jsme ji chtěli  podpořit konkrétním hmotným počinem a proto tedy byla vyhlášena sbírka.

Více jak tři měsíce jsme shromažďovali hygienické a toaletní potřeby, které byly předány zástupkyni organizace paní Magdaleně Hrdličkové a za tento skvělý počin děkujeme všem, kteří přispěli jakýmkoliv způsobem. 

Pokud jste se nestihli do sbírky zapojit, máte možnost učinit tak prostřednictvím tohoto odkazu, je zde možnost vybrat si konkrétní dar, který chcete poslat.

Piráti děkují a těšíme se na další spolupráci s dalšími organizacemi. 

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Romana Klimešová

Štítky: #bezdomovec #charita #Charitativní akce #ženy

Související články

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.