Aktuality

Podzimní noc v Katovicích rozezněla hudba. Výtěžek šel na dobročinnost

19. 12. 2019
Sdílet na Facebooku Tweet

Piráti z Jižních Čech se už tradičně podíleli na organizaci a sponzoringu dobročinného rockového koncertu Autumn Night, který letos zavítal do Katovic. Zapojila se jak obec, tak obecní spolky a tak se koncert uskutečnil téměř bez nákladů, přesto na vysoké úrovni. Na vstupném se vybralo 72 256 korun. Výtěžek poputuje Domácímu hospici sv. Markéty ve Strakonicích.

Autumn Night 2019

“Je to vlastně skvělá příležitost ukázat lidem, že je normální udělat něco dobrého a nic za to nechtít. Pro návštěvníky akce se nic nemění. Ti přijdou, koupí sí lístek a pokud se dobře baví, mohou přihodit něco navíc,” komentuje princip tradičního koncertu katovický zastupitel a pirátský poslanec Lukáš Kolářík. 

Výtěžek se skládá jak z dobrovolného vstupného, tak z příspěvků partnerů. Těch je s každým rokem víc a víc. Za 7 let organizace Autumn Night už organizátoři pro dobročinné účely vybrali na čtvrt milionu korun. Peníze si v minulosti rozdělily například mateřské či základní školy, nebo dětské domovy. 

“Akci nás dělá asi deset. Všichni jsme začínali jako kamarádi ze spolku Rally Fans Katovice. Někteří z nás se poté stali Piráty. Akce to ale nijak nepoznamenalo. Naopak vybíráme každý rok více peněz a více lidí chce spolupracovat. I když je to zadarmo a stojí to volný čas,” dodává Lukáš Kolářík. 

Fotografie z předání peněžitého daru naleznete zde  z koncertu tady.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Piráti Jihočeský kraj

Štítky: #Autumn Night #Charitativní akce #Katovice #Lukáš Kolářík

Související články

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.