Aktuality

Proběhlo první celostátní setkání Pirátských KETů zabývajících se životním prostředím

04. 12. 2019 | 9 komentářů
Sdílet na Facebooku Tweet

V rámci projektu Nastavení funkční platformy v agendě životního prostředí se o víkendu 30. 11. - 1. 12. 2019 konalo v Pirátském centru Praha celostátní setkání Krajských expertních týmů zabývajících se životním prostředím. Setkání iniciovala gesční poslankyně Dana Balcarová spolu s garantem resortního týmu životního prostředí Janem Nezhybou. Cílem bylo zajistit koordinaci činností a efektivní spolupráci mezi jednotlivými kraji a týmy tak, aby vedla k funkčnímu řešení agendy životního prostředí, dále pak sdílení expertů i zkušeností a vytvoření plánu platformy ŽP na další roky. 

KET_zp_uvod

Setkání se zúčastnilo 17 zástupců z 10 krajů České republiky. Mezi přítomnými byli nejen členové Krajských expertních týmů, ale také odborníci na různé oblasti životního prostředí. Během víkendu se podařilo identifikovat průniková témata, na která se týmy v tomto roce zaměří, a aktuální environmentální problémy v krajích. Členové KET vytváří rozmanitou a širokou škálu odborností, kterou jsou nyní schopni sdílet a vzájemně využívat při řešení lokálních environmentálních kauz. Výstupní dokumenty budou v příštích dnech zpracovány Janem Nezhybou a Danou Balcarovou a následně nasdíleny mezi účastníky setkání. 

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Redakce

Štítky: #Dana Balcarová #Jan Nezhyba #životní prostředí

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.