Média

Piráti na Vysočině volí čelo kandidátky pro krajské volby

04. 12. 2019
Sdílet na Facebooku Tweet

Kdo doplní Hanu Hajnovou na čele pirátské krajské kandidátky? Členové Pirátů na Vysočině začali včera volit další čelní kandidáty pro krajské volby v příštím roce. Do primární volby čela kandidátky (2. – 9. místo) je přihlášeno celkem 13 kandidátů, volit se bude po jednotlivých místech.

hanka_hajnova

Krajské volby proběhnou na podzim příštího roku a Piráti pro ně sestaví samostatnou pirátskou kandidátku. V jejím čele bude stát telčská zastupitelka Hana Hajnová, která byla zvolena lídryní již v říjnu. Další místa budou členové krajského sdružení Vysočina volit po jednotlivých místech dvoukolově od 2. prosince do konce ledna. Primární volby probíhají online na základě rozpravy na pirátském fóru.

„Přeji kandidátům hodně štěstí a členům dobrou ruku ve volbě. Máme opravdu z čeho vybírat, proto věřím, že se nám podaří poskládat kvalitní a silný tým, který se zvládne připravit na všechny výzvy, které před krajem pro příští období stojí,“ doplnila Hajnová. 

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Redakce

Štítky: #Hana Hajnová #Kraj Vysočina #Krajské sdružení Vysočina #krajské volby #primární volby

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.