Média

Do boje o Senát vysílají Piráti Markétu Monsportovou

02. 12. 2019
Sdílet na Facebooku Tweet

Pirátskou kandidátkou na senátorku ve volebním obvodě č. 3, který zahrnuje Chebsko a Tachovsko, se stala Markéta Monsportová. V primárních volbách, kterých se zúčastnili členové Pirátské strany Karlovarského i Plzeňského kraje, byla zvolena 64 % hlasů již v prvním kole.

marketa_monsportova

„Děkuji všem Pirátům z Karlovarského a Plzeňského kraje za podporu a s pokorou přijímám tuto výzvu. I když je náš volební obvod ve dvou krajích a od severního konce k jižnímu je takřka sto kilometrů, vnímám jednotné strukturální problémy,“ sdělila Markéta Monsportová. V případě zvolení by se tak chtěla věnovat problémům, které Chebsko a Tachovsko trápí. „Okruhy, které mě zajímají a jsou zásadní pro budoucnost celého regionu od Aše až po Stříbro, jsou školství, zdravotnictví a sociální otázky. Mým dlouhodobým snem je vzbudit v lidech lokální patriotismus a zlepšit celkovou náladu v kraji,“ doplnila Monsportová.

Piráti z Karlovarského a Plzeňského kraje přispějí na kampaň 200 tisíci korunami. Samotná Monsportová je připravena se kampani věnovat na 100 % již od jara. „Ráda bych objela celý region a oslovila co nejvíce voličů. Mám možnost vybudovat silný tým, který mi bude pomáhat na profesionální úrovni.  Mým cílem je také propojit mladou a starší generaci a otevřít během kampaně další aktuální  témata,“ vysvětlila Monsportová.

Markéta Monsportová (47), rodačka z Ostrova, nyní žijící ve Velké Hleďsebi, je v současnosti krajskou zastupitelkou Karlovarského kraje. Pracuje jako jednatelka cestovní agentury a je výraznou tváří společenského a kulturního života Karlovarského kraje – je předsedkyní mariánskolázeňského spolku Švihák a podílela se na obnovení filmového festivalu v Mariánských Lázních. V současné době je také manažerkou hudební skupiny Zvíře jménem Podzim.
---
Kontakt pro média:
Markéta Monsportová - marketa.monsportova@svihak.net, 774224093
 

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Redakce

Štítky: #Kandidát do Senátu #Karlovarský kraj #Markéta Monsportová #Plzeňský kraj

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.