Média

Setkání s Piráty Prahy 7 na Strossu 9.10. 2019 od 17:00-19:00

08. 10. 2019
Sdílet na Facebooku Tweet

Za Českou pirátskou stranu vystoupí předseda Ivan Bartoš, místopředsedkyně strany Olga Richterová, pirátský zastupitel pražského magistrátu Martin Arden a zastupitel Prahy 7 za koalici Pirátů a Zelených Pavel Tauer. Dále vás čeká (ne)politické žonglování, slam poetry, dětský koutek a pirátský merch.

stross-web

Co se děje na Stalinu? Proč uzavřeli jedno z nejoblíbenějších míst na sedmičce?

Obyvatele Prahy 7 překvapilo nečekané uzavření bezprostředního okolí metronomu na Letné. To v posledních letech sloužilo veřejnému setkávání, sportovním a kulturním akcím. Přijďte si poslechnout, co se vlastně děje přímo od Piráta z magistrátu.

Potřebuje Praha 7 další obří nákupní centrum? Proč mají krachovat místní prodejci v zájmu profitu developera?

V aktuální diskuzi k developerskému projektu Bubny-Zátory Pirátům nepříjemně rezonuje záměr vybudovat předimenzované obchodní centrum. Přitom jedno se dokončuje nedaleko ve Veletržní ulici. Praha 7 je tradičně plná obchůdků, které jako v jedné z posledních pražských čtvrtí nebyly převálcované v nerovném konkurenčním boji. Celá Evropa od konceptu centrálních OC ustupuje, tak proč má být sedmička pozadu? Podněty k územní studii je možné podávat pouze do 15. října, proto neváhejte a přijďte vyjádřit svůj názor.

9.10. 2019 od 17:00-19:00 Strossmayerovo náměstí před kostelem sv. Antonína

AKCE NA FB: https://www.facebook.com/events/433608343947392/

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Redakce

Štítky: #Česká Pirátská strana #Ivan Bartoš #krajská setkání #Martin Arden #Olga Richterová #Praha

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.