Aktuality

Pozvánka pro novináře na konferenci - Zkušenosti obcí se sociální prací a službami v oblasti bydlení

30. 09. 2019 | 6 komentářů
Sdílet na Facebooku Tweet

Piráti zvou novináře na konferenci o sociálním bydlení v obcích, která proběhne ve středu 2. října 2019 od 9:00 v místnosti 205 budovy Poslanecké sněmovny PČR (Sněmovní 1). Akci organizuje místopředsedkyně Výboru pro sociální politiku Olga Richterová, místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Pikal a členka Výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj Eva Fialová.

 

Olga Richterová

„Účelem středečního setkání je zjistit, co se na již realizovaných projektech sociálního bydlení povedlo, co by šlo příště vyřešit lépe a jak probíhala spolupráce úřadů. Uslyšíme řadu různých pohledů od zástupců vládních i nevládních organizací na aktuální témata jako slučování dávek, sociální vyloučení nebo sociální bydlení,“ uvedla poslankyně Olga Richterová.

 

Na semináři v dopoledních hodinách vystoupí zástupci obcí, které realizují projekty sociálního bydlení. Zazní i příspěvky Adama Zábranského, radního pro bydlení pražského magistrátu a Kláry Kolbabové, brněnské bytové ombudsmanky. Po polední přestávce se vyjádří zástupci Ministerstva práce a sociálních věcí, Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva financí, Svazu měst a obcí ČR a Platformy pro sociální bydlení. Na závěr konference je naplánovaná diskuze.

 

Ke vstupu do prostor Poslanecké sněmovny je nutné mít u sebe platný doklad totožnosti (občanský průkaz nebo pas). 

 

Kontaktní osoba:

Zuzana Freitas

776 278 860

freitas.zuzana@gmail.com

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Redakce

Štítky: #poslanecká sněmovna #pozvánka

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.