Aktuality

Piráti pořádají seminář k odpadové legislativě. Představí výsledky exkluzivního průzkumu v oblasti recyklace odpadů u české veřejnosti

27. 09. 2019 | 3 komentářů
Sdílet na Facebooku Tweet

Je vhodné v ČR zálohovat PET lahve? A jsou spalovny vhodnou formou likvidace odpadu? Na tyto i další zásadní otázky odpoví seminář k oběhovému hospodářství pod vedením pirátského poslance Františka Elfmarka. 
Piráti zvou novináře na diskuzi mezi zástupci obcí, firem, zpracovatelů odpadu i neziskových organizací právě o stavu oběhového hospodářství ČR. 

elfmark_balkon

V rámci semináře navíc Piráti zveřejní exkluzivní výsledky nejnovějšího průzkumu veřejného mínění k chování a návykům Čechů v oblasti recyklace odpadů. 

Akce se uskuteční v úterý 1. října 2019 v prostorách tzv. Konírny (místnost 48) na půdě Poslanecké sněmovny PČR. Seminář začne v 9 hodin ráno a je již druhým odborným setkáním, které Piráti k tomuto tématu ve Sněmovně uspořádali. 

„Za uplynulý rok vstoupila v platnost řada evropských vyhlášek týkajících se odpadového hospodářství. Chceme toto téma znovu probrat s odborníky v oboru a ideálně najít společnou cestu nejen ke splnění evropských limitů, ale i k čistějšímu prostředí a zodpovědnému chování obecně,” vysvětluje pirátský poslanec František Elfmark, který je členem Výboru pro životní prostředí a mezi Piráty za odpadovou legislativu odpovídá.

Program semináře naleznete pod článkem či na pirátském webu k Oběhovému hospodářství.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Redakce

Štítky: #František Elfmark #oběhové hospodářství

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.