Aktuality

Piráti podporují Bobovku a těší se na další ročník

21. 08. 2019 | 2 komentářů
Sdílet na Facebooku Tweet

Tanvaldský spolek DH-FR Racing se zasloužil o sportovní alternativu pro děti a dorost v okolí Tanvaldu. Před lety inicioval stále populárnější Bobovka Cup a věnuje se i budování dalších bikeparků. Piráti jsou hrdým partnerem těchto závodů a nadále chtějí podobné aktivity podporovat.

bobovka 2019

Začátkem srpna proběhl již sedmý ročník v mnoha směrech unikátního závodu Bobovka Cup. Ten se koná v upraveném korytě bývalé bobové dráhy na Malém Špičáku v Tanvaldu. Také letos se akce zúčastnilo na osmdesát startujících jezdců, kteří změřili síly při sjezdu a na  terénních překážkách. Asi tušíte, že se uprostřed léta nejezdilo na bobech, ale na kolech.

“Jsem rád, že již několik let mohou skrze naše participativní projekty i jinými způsoby k této aktivitě přispívat Piráti. Náš obdiv patří činnosti spolku DH-FR Racing Tanvald i jejich podporovatelům a dobrovolným pomocníkům. Mnoho z nás před lety nemělo ani ponětí, že je v Tanvaldě nějaká bývalá bobová dráha. Pak skupina lidí šlápla do pedálu. Založením a činností tohoto spolku se podařilo vybudovat něco, co má již několikaletou tradici a, z našeho pohledu, velký potenciál pro budoucnost. Což je dobře nejen pro sportovce, ale i pro celé město Tanvald a okolí,” napsal po závodě předseda Pirátů Ivan Bartoš, který se spolu s dalšími závodu jako divák zúčastnil.

V posledních dvou ročnících 2017 a 2018 jsme měli i závodníky v pirátských dresech a pirátský stánek s informacemi a merchem. Počínání sdružení kolem Bobovky budeme podporovat i nadále.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Redakce

Štítky: #Ivan Bartoš #Liberecký kraj

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.