Aktuality

Na chatu s Piráty: Netradiční hry, muzika a grilovačka v Krkonoších

18. 07. 2019
Sdílet na Facebooku Tweet

„Neformální a nenadálá přátelská setkání patří k důležitým okamžikům v životě lidském.“ I tak by mohl znít úvod, kterým bychom Vás rádi pozvali na akci královéhradeckých Pirátů, která se koná v sobotu 24. srpna v malebném údolí Dolních Lysečin v Krkonoších. O tom, že „u piva“ vzniká mnoho námětů, by mohl vyprávět nejeden cestovatel, spisovatel, básník, či textař písní. Nejinak tomu bylo také při vzniku myšlenky na společné letní setkání pirátů a jejich příznivců.

Karlova_chata_orez

„Akce je otevřená úplně všem. Můžete využít příležitosti k seznámení s poslancem za Královéhradecký kraj Martinem Jiránkem, dozvíte se více o tom, co připravujeme a jakým způsobem můžete pomoct a nebo s piráty jen navázat první kontakt“, říká organizátor události a současně místopředseda krajského sdružení Petr Poláček z Dobrušky.

Máte rádi příjemnou muzikou? Rádi byste si vyzkoušeli hry jako petanque, kubb, kanjam, crossnet, spikeball i jiné? Máte zájem ochutnat různé pirátské pochutiny z grilu, či lokální pivo Trautenberk vařené v nedaleké Horní Malé Úpě? Nebo byste se chtěli jen projít v tichém a klidném údolí východních Krkonoš (Lysečinská bouda, Malá Úpa, Rýchory)? Váš den si můžete naplánovat naprosto libovolně. Přijeďte se podívat, popovídat a navázat třeba nová přátelství s lidmi, kteří ať už aktivně a nebo pasivně podporují pirátské myšlenky.

„Tato akce navazuje na předchozí neformální pirátská setkání jako byl „Petanque s piráty“, kterými bychom se rádi více otevřeli všem, kteří s Piráty jakkoliv sympatizují. I třeba těm více nesmělým. Předposlední prázdninovou sobotu zveme tedy všechny na Karlovu chatu (Dolní Lysečiny, č.p. 37 u Horního Maršova)” uzavírá pozvánku Petr Poláček.

Kompletní info naleznete ve Facebookové události.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Petr Poláček

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.