Aktuality

Piráti poprvé vstupují na libereckou radnici

07. 12. 2018 | 1 komentářů
Sdílet na Facebooku Tweet

Piráti, kteří svou kandidátku pro letošní komunální volby v Liberci nepostavili, nyní zahajují své tažení libereckou politikou. Čtvrteční zastupitelstvo totiž za členku kontrolního výboru zvolilo Janu Schlegelovou, členku a zástupkyni České pirátské strany.

Jana Schlegelová

Ondřej Kolek, předseda krajského sdružení pro Liberecký kraj k tomu dodává: "V Liberci jsme letos nekandidovali, protože nejsme političtí zlatokopové a nechtěli jsme voliče zklamat polovičatou kandidátní listinou. A tak mě dvojnásob potěšilo, že jsme i přesto získali místo v kontrolním výboru. Jsem si jist, že Jana Schlegelová nás bude zastupovat důstojně."

Otevírá se tak možnost začít vnášet principy pirátské politiky i do zastupitelstva města Liberce.

 

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Ivan Dumek

Štítky: #Liberecký kraj

Komentáře k článku

PETR 11.12.2018 13:31

Tam jsou stovky volných a placených stránek na internetu, nabízející úvěr nabízí mezi soukromým osobám a všechny jsou falešné. Mnoho z těchto věřitelů vést dlužníků platit poplatky několikrát, a pak konečný výsledek, dostanete nic. Je pravda, že existují vážné věřitelé, ale těžko najít na internety, protože escros napadli systém přidělování finančních prostředků mezi jednotlivými. Ukončil jsem svou kreditní problémy poté, co se snaží věřitel následující posudek reklamu, kterou jsem potkal na zemědělství forum. Nejdůležitější věc je pochopit, vědět, že půjčování peněz také stojí peníze, protože tam jsou dokumenty na přípravu, ale v případě tohoto věřitele je opravdu zajímavé, protože jsem zaplatil jednorázový poplatek, a velmi malé množství peněz. Dal jsem toto svědectví na počest štěstí, tato dáma mi dala. Pokud máte problém najít financování pro váš projekt nebo rychle peníze, půjčka bez podvodu, pak je tento článek by vás zajímat, protože najít spokojenost s vašim různým potřebám v č

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.