Aktuality

Piráti obsadili radnici v Kroměříži

26. 11. 2018 | 1 komentářů
Sdílet na Facebooku Tweet

Od listopadu 2017, kdy oficiálně vzniklo MS Piráti Kroměříž, ušli jeho aktivní členové velký kus cesty. Zformovali dobře fungující a spolupracující kolektiv, uspořádali množství akci pro obyvatele města. Zdárně propluli komunálními volbami a s počtem dvou obsazených zastupitelských míst, z toho jednoho místostarostovského, dosáhli velkého úspěchu.

Po poměrně napínavém říjnovém vyjednávání o sestavení koalice se 1. listopadu 2018 konalo první ustavující zasedání zastupitelstva města. Místostarostou a současně zastupitelem a členem Rady města se stal lídr MS Piráti Kroměříž Vratislav Krejčíř. Do jeho gesce bude spadat odbor informačních technologií, kancelář úřadu a obecní živnostenský úřad. Druhým zastupitelem se stal Petr Stoklasa, dvojka kandidátky v komunálních volbách.

Piráti Kroměříž budou mít své zastoupení i v kontrolním a finančním výboru města. O obsazení dalších městských komisí se prozatím jedná.
 

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Linda Matušková

Štítky: #Zlínský kraj

Komentáře k článku

NAJÍT ÚVĚR MEZI ZVLÁŠTĚ STÁVÁ SKUTEČNÝ PROBLÉM 07.12.2018 00:07

Je to obrovský důkaz o financování peníze mimo jiné. Jeho jméno je Francisco BARROS. Pomohl stovky lidí na reklamní stránky. Také jsem se snažil své štěstí s ním a jsem příjemcem ve výši 25.000 dolarů v úvěrech. Dal jsem toto svědectví na počest Pan BARROS a vřele doporučuji lidem, kteří potřebují úvěr bez banky.

Jeden adresu: fb06.1961@gmail.com

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.