Aktuality

Piráti: I v opozici jsme s Vámi na jedné lodi

23. 11. 2018 | 1 komentářů
Sdílet na Facebooku Tweet

Milí Hradečáci, děkujeme za Vaši podporu ve volbách. V uplynulých týdnech jsme se snažili dohodnout koalici, která by posunula naše město významně vpřed. Do jednání jsme šli s jasnými programovými i personálními požadavky. Naším cílem bylo sestavit vedení města nezatížené problematickou minulostí. Prosazovali jsme transparentní přístup k investicím, digitalizaci úřadu nebo družstevní bytové domy po vzoru měst v Rakousku či Holandsku.

Ještě před volbami jsme deklarovali, že je pro nás nepřijatelná koalice s hnutím ANO jako s programově nečitelnou stranou. ANO nakonec složilo koalici s ODS a Změnou pro Hradec s křehkou většinou jediného hlasu. Piráti budou v příštích čtyřech letech důsledně plnit funkci konstruktivní opozice. Budeme předkládat návrhy vycházející z našeho komunálního i celostátního programu. Zároveň podpoříme rozumné nápady bez ohledu na to, kdo je navrhne. Jsme s Vámi na jedné lodi.

Pavel Vrbický, Pavel Bulíček, Jan Zeman, Pavel Vacek, Aleš Dohnal (zastupitelský klub Pirátů)

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Aleš Dohnal

Štítky: #Hradec Králové

Komentáře k článku

Udělal jsem objev vážný uchazeč, který sdílím 07.12.2018 00:08

Je to obrovský důkaz o financování peníze mimo jiné. Jeho jméno je Francisco BARROS. Pomohl stovky lidí na reklamní stránky. Také jsem se snažil své štěstí s ním a jsem příjemcem ve výši 25.000 dolarů v úvěrech. Dal jsem toto svědectví na počest Pan BARROS a vřele doporučuji lidem, kteří potřebují úvěr bez banky.

Jeden adresu: fb06.1961@gmail.com

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.