Aktuality

Piráti se dohodli na koalici v Lokti

23. 10. 2018 | 4 komentářů
Sdílet na Facebooku Tweet

V pondělí 22. října 2018 podepsala koalice Pirátů, hnutí Lopata – LOketští PAtrioti a TAtínkové, hnutí Našeměstoloket.cz a ODS koaliční dohodu. Koaličním kandidátem na starostu je lídr kandidátky Pirátů Petr Adamec. Text Dohody o koaliční spolupráci pro volební období 2018 - 2022 naleznete na facebookových stránkách Pirátů Loket.
 

Loket
Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Redakce

Štítky: #komunální politika #Komunální volby

Komentáře k článku

Vítězslav Adamec 03.11.2018 20:09

Je to tak, fotka je tam přidaná, ale na zdi se nezobrazuje, ale musí se rozkliknout fotoalbum. Holt nejsme páni nad facebookem :-D

Miloš Hlávka 30.10.2018 06:59

Díky za odkaz na pirátskou wiki, kde to je v pořádku, zatímco v té Xichtoknize ta strana 4 pořád chybí nebo je nějak skrytá, či co... Inu uzavřená platforma :-)

Vítězslav Adamec - MS Loket 29.10.2018 19:30

Dobrý večer,
článek jsme nepsali my, ale redakce Pirátských listů, která zde odkazuje na náš příspěvek na facebooku. Našli jsme na 4. straně překlep, takže jsme ji odstranili, ale pak jsme měli problém ji tam opravenou vrátit, což se nakonec podařilo. Jinak celou smlouvu máme i na pirátské wiki - https://wiki.pirati.cz/regiony/karlovarsko/loket

Miloš Hlávka 25.10.2018 11:46

V té smlouvě mi chybí strana 4. Což znamená, že tam není část bodu IV. a celý bod V.

A trochu mě překvapuje, že smlouva, mezi jejímiž signatáři jsou Piráti, je uložena právě v Xichtoknize, což je všechno možné, jen ne otevřená webová platforma založená na svobodném softwaru. Proto ostatně tento komentář umisťuji sem - v Xichtoknize profil nemám a mít nechci - a bez něj tam na tuto chybku upozornit nemohu.

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.