Aktuality

Další recitál Hanky Křížkové aneb s Piráty vážně - nevážně

05. 09. 2018
Sdílet na Facebooku Tweet

Piráti z Prahy 1, neúnavně bojující proti zkorumpované radnici této městské části, připravují pro své spoluobčany recitál šansonové zpěvačky Hanky
Křížkové. Zájem o akci byl enormní a lístky byly rozdány během dvou dnů, proto Piráti domlouvají s Hankou a Divadlem Metro další recitál.

Divadlo METRO

Piráti z Prahy 1 se zapsali do povědomí obyvatel této pražské části především úspěšným „bojem“ za Nemocnici Na Františku,  skandálními odhaleními ve správě bytů svěřených radnici MČ Praha 1, spoustu nepravostí však Piráti odhalili i v dalších oblastech. Již několik týdnů poukazují na kupčení s byty. Mohlo by se zdát, že Piráti se dovedou zabývat pouze odhalováním zpronevěr a jiných přestupků či zločinů. „Ale to vůbec není pravda. Kdyby vše na naší radnici šlo tak, jak má, mohli bychom se zabývat úplně jinými záležitostmi. Víme o spoustě témat v sociální nebo environmentální oblasti, které nám připadají nesmírně důležité nebo dokonce závažné a kterým  se také chceme detailně  věnovat,“ říká David Bodeček, člen Pirátů za Prahu 1. „A jsme taky obyčejní lidi, kteří chtějí mít čas na posezení s přáteli, kulturu, relax. Nejsme krvelačné bestie, jak se nás snaží někteří političtí protivníci prezentovat!

Právě z toho důvodu, aby si odpočinuli od politických bojů a sešli se se svými sousedy v klidu a v příjemné atmosféře, nejen na vypjatých schůzích zastupitelstva, oslovili Piráti z Prahy 1 zpěvačku Hanku Křížkovou. Ta s nabídkou ihned souhlasila, činnost Pirátů je jí známá a sympatická. Recitál proběhne 3.10.2018 od 19 hodin v Divadle  Metro. Vstupenky byly rozebrané během necelých dvou dnů. „Tak obrovský zájem nás strašně potěšil. Je nám líto, že kapacita divadla je omezená, neradi bychom připravili o výjimečný zážitek ty, kteří si vstupenky nemohli nebo nestačili zarezervovat. Proto nyní jednáme s paní Křížkovou a s Divadlem Metro o dalším možném termínu,“ prozradila Jitka Nazarská, předsedkyně Pirátů z Prahy 1. Piráty z Jedničky velmi potěšil i zájem lidí pocházejících z jiných městských částí. „Je fajn, že akce, na niž byli zváni především obyvatelé Prahy 1 prostřednictvím letáčků vložených do jejich schránek, se dostala do povědomí lidí i za hranicemi naší městské části,“ uvedl David Bodeček.

Pokud se tedy podaří najít vhodný termín, mohou se příznivci šansonu a Hanky Křížkové těšit na další mimořádný zážitek. „Chceme všem ukázat, že  umíme i něco jiného než odkrývat špínu a bojovat proti korupci. O termínu konání akce budeme zájemce včas informovat,“ doplnila Jitka Nazarská.

Facebook MS Piráti Praha 1

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: David Bodeček

Štítky: #Koncert

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.