Komentáře

Na Praze 2 můžete volit Piráty hned třikrát!

10. 08. 2018
Sdílet na Facebooku Tweet

Za těch téměř 20 let, co žiju v Praze, jsem bydlel v řadě jejich částí: na Petřinách, kousek od Letenského zámečku, na Evropské, u Arbesáku nebo v Michli. Nakonec jsem zakotvil na Praze 2 kousek od Riegerových sadů. Ač jako poslanec nikam nekandiduji, protože se potřebuji plnohodnotně věnovat svému mandátu, mám radost, že na Praze 2 mohu volit naši/vaši Pirátskou stranu hned třikrát: na magistrát, na radnici Prahy 2 i do Senátu. můžete volit Piráty hned třikrát!

Praha- pohled z Hradu

Vzhůru na Magistrát!

Po čtyřech letech kvalitní opoziční práce, při které jsme nejen navrhovali konstruktivní řešení, ale také šli tvrdě po nepravostech a korupci, máme ambice ve volbách zvítězit. Otevřenou politiku s participaci občanů chceme rozjet doslova na “plný pecky”, a na rozdíl od jiných s čistým štítem.

Piráti na radnici Prahy 2!

Postavili jsme kvalitní kandidátku společensky aktivních, angažovaných  a otevřených lidí s cílem revidovat bytovou politiku, pomoci zajistit důstojný život seniorům rezidentům, ale také smysluplně naložit s veřejným prostorem pro kulturní aktivity i volný čas.

Libor Michálek znovu do Senátu!

Z mého pohledu nejaktivnější protikorupční senátor Libor Michálek (zvolený za Piráty) obhajuje mandát ve “svém” obvodu. Nebudu lhát. Několikrát za volební období jsem s Liborem v jeho hlasování nesouhlasil, ale vždy byl ochoten své rozhodnutí diskutovat. Předložil řadu kvalitních návrhů, které se často nelíbily mocným. Za svými cíli šel vždy tvrdě. Opakovaně získal podporu Pirátské strany a své sliby nám i občanům svědomitě plnil. Jsem rád, že u nás za nás opět kandiduje a já ho svým hlasem mohu ve volbách podpořit.

Letos volím na Praze 2 Piráty hned třikrát. Volte Piráty třikrát i vy! #drzimekurz #naprahuzmeny


PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. předseda Pirátské strany, rezident Praha 2

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Ivan Bartoš

Štítky: #Komunální volby #Praha #Senátní volby

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.