Reportáže

Plzeňští Piráti otevřeli Pirátskou knihovnu

21. 05. 2018
Sdílet na Facebooku Tweet

Plzeňští Piráti otevřeli Pirátskou knihovnu. Knihovna byla realizována ve spolupráci s poslancem Lukášem Bartoněm. Její základní myšlenkou je sdílení knih mezi občany v Plzni. Sdílení, které je jedním z hlavních témat Pirátů, nemusí být pouze ve formě elektronické, ale také knižní. Sharing is caring: Držíme kurz!
 

Pirátská knihovna v Plzni

„Vždy jsem si přál sdílenou knihovnu realizovat. Nyní se mi naskytla výborná příležitost, a tudíž jsem s iniciací neváhal. Všeobecně považuji všechny knihovny za pirátská centra. Doufám, že tento projekt bude úspěšný,“ uvádí poslanec a místopředseda Výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládeže a tělovýchovy Lukáš Bartoň.

Pirátská knihovna funguje na velmi jednoduchém principu sdílení. Zájemce či návštěvník knihovny si vezme jednu knihu a na oplátku ji nahradí jednou či dvěma knihami, které si přinese a bude je chtít dát do oběhu. Věříme, že tento způsob bude nejefektivnější pro rozšíření knihovny a zároveň pomůže zkvalitnit knižní nabídku. Pirátskou knihovnu naleznete v Plzeňském Pirátském centru na adrese: U Zvonu 4/9, kde Vám s radostí připravíme kávu či čaj.

Pokud Vás zajímá více o dění v Plzni a Plzeňském kraji, navštivte Facebookovou stránku nebo kontaktujte koordinátora krajského sdružení Miroslava Maška na e-mailu: miroslav.masek@pirati.cz, nebo telefonním čísle 778 111 465. 

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Miroslav Mašek

Štítky: #Lukáš Bartoň #Plzeň #Plzeňský kraj

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.