Aktuality

Hradecký kraj čeká nabitý týden

22. 04. 2018 | 1 komentářů
Sdílet na Facebooku Tweet

Celý týden budou probíhat schůzky pracovních skupin k jednotlivým tématům. K tomu bude i několik akcí pro veřejnost.

Hradec Králové - večerní foto

V pondělí 23.4. proběhne akce Večer s poslancem Martinem Jiránkem v HK. Přijďte si popovídat s poslancem a trutnovským zastupitelem Martinem Jiránkem. Dozvíte se zajímavosti o Pirátské straně a o aktuálním dění ve Sněmovně i jinde . Představíme Vám lídra Hradecké kandidátky do komunálních voleb a prozradíme plány, které Piráti mají

V úterý 24.4. - Setkání s občany Pražského předměstí v HK
- Co o nás víte? Na co se chcete zeptat z parlamentní politiky? Vyříkejme si to. Nejsme huliči, hackeři a ani máničky. Představení pirátských principů.
- Vaše podněty. Diskuze o lokálních problémech. Zajímají nás vaše/naše problémy a podněty v místě, kde žijete. Co můžeme zlepšit? Co vás dlouhodobě obtěžuje? Jaké máte zkušenosti s městem, při řešení místních problémů?
- Vaše postřehy a podněty k politice města. Zajímají nás vaše postřehy ke komunální politice v Hradci Králové. Co se vám líbí a co ne? Vaše názory jsou pro nás důležité.
- Participativní demokracie - vysvětlení pojmů, diskuze. Měli byste o to zájem, vyzkoušíme to?
- Závěr - zapojte se s Piráty do komunálních voleb. Zapojit se může každý! Představíme možnosti jak se přidat a přispět i svoji troškou do mlýna.

Ve středu 25.4. - Seznamovací schůzka s nováčky a příznivci - Hradec Králové
Zveme veřejnost, příznivce a všechny, co mají zájem a chuť se zapojit, na další seznamovačku. Přijďte s tématy co vám nedají spát. Máte podněty? Máte nám co říct? Máte nám co nabídnout? Tak rozhodně přijďte.

 

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Líba Věříšová

Štítky: #Královéhradecký kraj

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.