Aktuality

Ukliďme Česko i letos!

05. 04. 2018
Sdílet na Facebooku Tweet

Již tuto sobotu navážeme na každoroční tradici a připojíme se k celostátní akci Ukliďme Česko.  Máme svou zemi rádi a snažíme se z ní odstranit nepořádek. Jak v přeneseném, tak i v původním smyslu slova.

Ukliďme Česko - Havlíčkův Brod

Uklidmecesko.cz je dobrovolná úklidová akce, která probíhá po celé republice. Zaměřuje se na úklid vybraných lokalit, malých i větších nelegálních skládek a všudypřítomného nepořádku. Loni se do úklidu zapojilo více než 96 tisíc dobrovolníků, kteří sesbírali neuvěřitelných 1 500 tun odpadu. Tato čísla samozřejmě nezahrnují jen pirátské dobrovolníky, byť mají na výsledku svůj podíl. A letošek nebude výjimkou.

Pokud jste stejně jako my stoupenci ochrany přírody, přidejte se! Nejen, že pomůžete zkrášlit místa, která máte rádi, ale poznáte nové lidi a užijete si zábavný den. Proto neseďte doma, vezměte drobotinu, dvounohého nebo čtyřnohého miláčka, kamarády a přijďte za námi. Na interaktivní mapě se můžete podívat, kde se letos bude uklízet a kde se do akce můžete zapojit. A pokud máte tip na lokalitu, která by pomoc potřebovala, dejte nám vědět!

Děkujeme všem, kteří akci podporují - ať už finančně, materiálně nebo mediálně! A hlavně děkujeme vám, kteří se s námi na akci podílíte. Je to sice jen nepatrný kousíček planety, ale je náš.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Roman Kučera, Daniel Galuszka

Štítky: #úklid #životní prostředí

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.