Aktuality

Zasedá poslanecký klub a Republikový výbor

24. 03. 2018
Sdílet na Facebooku Tweet

V Lipnici nad Sázavou probíhá avízované setkání Poslaneckého klubu s Republikovým výborem. Po pěti hodinách jednání máme probrány tři bloky z dnešních pěti.

Zasedání posl. klub + RV

Pojmenovali jsme si největší problémy v komunikaci mezi poslanci, vedením strany a členskou základnou a navrhli několik řešení a vylepšení. Obdobně jsme pátrali po slabinách v naší komunikaci k voličům, nedorozumění a kampaně fake news proti našim návrhům. A pochopitelně obranu proti nim.

Ve druhém bloku jsme probírali budoucnost programových skupin a garantů programových bodů. Rozhodlo se, že se nebudeme držet rigidních struktur a každá programová oblast se bude řešit ad hoc. Pokud bude garant potřebovat finance, může se domluvit se svým gesčním poslancem, který může uvolnit část expertovného.

Třetí blok byl zajímavý rozbor analýzy Behavio, která ukazuje, jak jsou s námi naši dosavadní voliči spokojeni. Docela jsou. :-)

Diskuse bude pokračovat ještě dlouho po večeři. Makáme!

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Roman Kučera

Štítky: #poslanci #Republikový výbor #Zasedání

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.