Aktuality

Pátek v pirátské politice

17. 03. 2018
Sdílet na Facebooku Tweet

Dnešní den začal zostra: Další snahou o přitvrzení cenzury internetu. Tímto houževnatým problémem se Piráti zabývají od svého vzniku. Takže už víme, že to bude věčný boj.

Už před lety jsme se podíleli na petici Internet bez cenzury. Od té doby odrážíme cenzurní choutky jak ze strany vlastního státu, tak ze strany EU. A teď potřebujeme pomoc všech, zapojte se do další bitvy o svobodný internet. Návod, co máte dělat, je přiložen, uvidíte ho, když si kliknete.

Pirátská centra se postupně budují a otevírají ve všech krajích. Kromě poslaneckých kanceláří, které jsou u nich připojeny, jsou zde prostory pro veřejnost. Minulý týden to byly Poděbrady a Mariánské Lázně, tento týden k nim přibývá i Jihlava. A s fotkama!

Evropskou komisi zajímají naše reformy. Vláda proto vypracovala dokument, zvaný Národní program reforem. Piráti byli jako jediná opoziční strana přítomni na kulatém stolu, kde se to probíralo. Co považujeme za dobré a co naopak za nedostatečné, si můžete přečíst v tiskové zprávě. Asi není překvapením, že nespokojeni jsme s částí věnované e-governmentu.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Roman Kučera

Štítky: #cenzura #egovernment #Evropská komise #internet #Pirátské centrum #reforma #Vysočina

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.