Aktuality

Otevřeli jsme poslaneckou kancelář v Mariánských Lázních

14. 03. 2018
Sdílet na Facebooku Tweet

Mariánské Lázně, 13. března 2018 – Piráti slavnostně otevřeli poslaneckou kancelář poslance Petra Třešňáka zvoleného v Karlovarském kraji. Otevření se zúčastnil i předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek.

Na otevření kanceláře ve Skalníkově ulici dorazila řada místních novinářů, a také občané města Mariánské Lázně, kteří byli pozváni na krátké setkání s oběma poslanci. Občané, novináři i poslanci společně a neformálně diskutovali nad aktuálními politickými tématy.

Otevření kanceláře Petr Třešňák

Kancelář v Mariánských Lázních je nejlepším možným řešením pro setkávání s občany našeho kraje. Díky tomu, že je poblíž MHD, která je navíc bezbariérová, se za mnou mohou vypravit opravdu všichni, abychom se pobavili o tom, co je konkrétně trápí,“ uvádí Petr Třešňák. „Pro kancelář jsme využili městský prostor, který byl poslední dva roky opuštěný, a nevypadalo to, že se přihlásí další nájemce. Další čtyři roky z něj bude mít město stálý příjem a občané místo pro konzultování aktuální legislativy. A protože jako Piráti vyznáváme heslo „sharing is caring“, zpřístupnili jsme naši wifi, aby se i lidé čekající na zastávce MHD mohli připojit.“

Poslanec Třešňák bude v kanceláři dostupný každé liché pondělí, sudé pondělky bude úřadovat z pirátského centra v Karlových Varech. V ostatní dny to bude možné po domluvě na uvedeném telefonickém čísle nebo e-mailu.

Kontaktní osoba:

Petr Třešňák, 607 517 967, tresnakp@psp.cz
 

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Tisková zpráva Piráti

Štítky: #Karlovy Vary #Mariánské Lázně #Petr Třešňák #Pirátské centrum #poslanecká kancelář

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.