Aktuality

Ivan Bartoš otevře pirátské centrum v Jihlavě

08. 03. 2018
Sdílet na Facebooku Tweet

Česká pirátská strana v pátek 16. března v 17 hodin slavnostně představí své jihlavské centrum veřejnosti. Hlavními hosty budou předseda Pirátů Ivan Bartoš a poslanec za Vysočinu Jan Pošvář. Večer bude doplněn živou hudbou , přípitkem ? a nebude chybět ani dort ?.

Otevření Pirátského centra v Jihlavě

Jsme rádi, že můžeme společně s Vámi oslavit otevření tohoto prostoru, který by měl sloužit nám všem. Chceme, aby díky němu lidé získali nové možnosti, jak se zapojit do politiky a veřejného dění. Měli by v něm najít zázemí, inspiraci i znalosti, které jim pomohou měnit Jihlavu i celou Vysočinu k lepšímu,“ zve na otevření jihlavského pirátského centra (JiPiCe) Ivan Bartoš.

Centrum, které slouží zároveň jako poslanecká kancelář, sídlí v ulici Matky Boží. Kromě velké zasedací místnosti je vybaveno i dětským koutkem. Hlavním účelem centra je poskytovat zázemí pro aktivní členy a příznivce z celé Vysočiny a Pirátská strana ho otevírá i veřejnosti.

Jelikož je provoz centra transparentně financován z veřejných peněz, rádi bychom naše prostory nabídli k dalšímu bezplatnému užití. Uvítáme zejména komunitní a neziskové aktivity. Kromě toho jsem zde občanům k dispozici každé pondělí. Přijít může kdokoliv, koho zajímají novinky ze sněmovny nebo má nějaký návrh, kterým by se poslanci měli zabývat,“ doplňuje Jan Pošvář, poslanec za Kraj Vysočina.

Jednotlivci, neformální kolektivy i spolky mohou svou akci zaregistrovat prostřednictvím online formuláře, který je dostupný na našich stránkách.


Informace pro novináře 

Kontaktní osoba: Michaela Vodová (770 113 639, michaela.vodova@pirati.cz)

Akreditujte se do 14.3.2018 prostřednictvím webového formuláře: https://goo.gl/forms/PMGvHqBZYf8JX9zk1

Kapacita je omezena prostory centra.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Eva Nováková - Piráti Vysočina

Štítky: #Beseda #Česká Pirátská strana #Ivan Bartoš #Jan Pošvář #Jihlava #Kraj Vysočina #Pirátské centrum

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.