Aktuality

Výměna starosty v Mariánských Lázních

21. 02. 2018
Sdílet na Facebooku Tweet

Mariánskolázeňský starosta se stal poslancem. Piráti funkce nekumulují. Proto se "starý" starosta - poslanec Petr Třešňák rozhodl předat funkci.
Na dnešním řádném zastupitelstvu se Mariánské Lázně dočkaly změny na postu starosty. Ing. Petra Třešňáka nahradil dosavadní radní Ing. Martin Kalina (Piráti).

“Jsem rád, že mohu práci starosty vložit do kvalifikovaných rukou p. Kaliny,” uvádí nyní bývalý starosta Ing. Petr Třešňák, “vzhledem k tomu, že jako Piráti se snažíme aby u nás neprobíhalo kumulování funkcí, tak tímto ctíme naše pravidla.”

portrétIng. Martin Kalina je v současné chvíli městský radní a zastupitel. “Jsem rád, že mohu převzít otěže a pokračovat v plnění programového prohlášení naší koalice a dovést všechny slíbené projekty do konce, ať jde o územní plán, levné parcely pro bydlení pro občany Mariánských Lázní, přestavbu ploché dráhy v multifunkční komplex s inlinovou dráhou a samozřejmě zahájit práce pro přestavbu radnice v moderní a funkční komplex, kam budou naši občané chodit rádi. Pokud máte zájem sledovat co všechno tvoříme, najdete mě samozřejmě na facebooku a rád bych oznámil, že budu pokračovat v otevřené politice mého předchůdce, například s Kávou online se starostou, která proběhne podle plánu, opět v první pondělí v měsíci. Připravte si své dotazy, rád vám je zodpovím. “ uvádí pan Kalina.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Piráti

Štítky: #Kumulace funkcí #Mariánské Lázně #plníme program #starosta

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.