Aktuality

Zapoj se do Pirátské kampaně

01. 06. 2017

Od této chvíle do podzimu nás čeká bouře předvolební kampaně. Piráti do ní
vyrážejí na lodích stavěných z víry, přesvědčení a vůle. 

Ivan na lodi2

Nestojí za námi žádný černý kormidelník, který by naše lodě řídil z pozadí a vybavil je pozlaceným schodištěm. Naše paluba je obyčejná dřevěná, ale pevná, podpořená prací obyčejných členů a dobrovolníků.

Můžeš mezi ně patřit i ty. Každá nápomocná ruka má pro nás nesmírnou cenu a může nám pomoci doplout do cíle. Potřebujeme úplně každého. Můžeš třeba pomáhat s distribucí těchto a dalších novin. Můžeš umístit naši vlajku na svůj dům, do svého okna. Můžeš prostě jen přijít na jakoukoliv naši akci a zeptat se, nabídnout nám, co umíš a dokážeš zařídit. Můžeš zjistit, co u vás trápí lidi a zkusit to sám zlepšit po poradě s námi.

Napiš e-mail nejbližšímu krajskému koordinátorovi, adresu nalezneš na https://wiki.pirati.cz/koordinatori, popřípadě koukni na https://www.pirati.cz/pripoj-se/. A možná to nakonec dopadne tak, že zjistíš, že s námi to je fajn a staneš se Pirátem.

Dobrý vítr do plachet!

Autor: Roman Kučera

Štítky: #Pirátské listy léto 2017

Komentáře k článku

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.