Archiv

Piráti předali výtěžek z akce Autumn Night dennímu stacionáři

23. 12. 2016
Sdílet na Facebooku Tweet

Předseda jihočeských Pirátů Lukáš Kolářík společně se zástupci Rally Fans Katovice a skupiny Riverside project včera (22. prosince 2016) předali částku 26 000 korun Dennímu stacionáři pro mentálně postižené děti, mládež a dospělé ve Strakonicích. Jedná se o výtěžek ze čtvrtého ročníku charitativní akce Autumn Night, uskutečněné na konci listopadu za podpory Pirátské strany. 

predani-seku-autumn-night.jpg

Slavnostní předání strakonickému stacionáři se uskutečnilo během jeho vánočního koncertu. Šek na 26 000 korun přivezli Lukáš Kolářík a Jana Rohová za Piráty, Martin Mazuch a Kateřina Vetráková za Rally Fans Katovice, hudební skupinu Riverside Project zastupoval Martin „Binďa“ Binder. Díky vybraným penězům stacionář pravděpodobně zpestří program svým klientům zážitkovou akcí.

Dnes už tradiční charitativní večer Autumn Night přilákal do kulturního domu v Katovicích kolem 170 lidí, kteří se přišli pobavit a podpořit dobrou věc. Představily se kapely Jaksi Taksi, Riverside Project, Patheroye Roye, Element a Ebony. Akci uspořádali nadšenci z Rally fans Katovice, kapely Riverside Project a jihočeských Pirátů, kteří na ni přispěli částkou 20 000 Kč. Většina účinkujících se vzdala honoráře a také pořadatelé a všichni, kdo pomáhali s organizací, pracovali dobrovolně. Výtěžek z akce pomáhali zvýšit hosté svou konzumací a příspěvky do kasiček na baru. Na místě bylo možné zakoupit výrobky Denního stacionáře pro mentálně postižené děti, mládež a dospělé ve Strakonicích, výtěžek z prodeje si zástupci stacionáře odvezli přímo z akce, není tedy zahrnut v celkovém výtěžku.

„Máme radost, že se akce vydařila a že předáním peněz alespoň trochu zpestříme život dětem i dospělým, kteří jsou odkázáni na pomoc svého okolí. Děkujeme návštěvníkům Autumn Night, kteří se podíleli na tak pěkném výsledku i všem, kdo fandí podobným projektům,“ komentoval včerejší předání výtěžku z charitativní akce Autumn Night do rukou zástupců strakonického stacionáře Lukáš Kolářík, předseda Krajského sdružení Pirátů za Jihočeský kraj.

Související: Pozvánka na Autumn Night

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Jana Rohová

Štítky: #CeskaPiratskaStrana #JihoceskyKraj #Katovice #LukasKolarik #PirátiJihoceskyKraj

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.