Aktuality

Charitativní koncert Autumn Night Katovice 2016

23. 11. 2016
Sdílet na Facebooku Tweet

Přijeďte v sobotu 26. listopadu do Katovic. S podporou jihočeských Pirátů se od 19 hodin ve zdejším kulturním domě uskuteční tradiční charitativní koncert místních kapel. Výtěžek tentokrát vylepší rozpočet Denního stacionáře pro mentálně postižené děti, mládež a dospělé ve Strakonicích. 

Autumn Night.jpg

Katovická Autumn Night se koná počtvrté, podruhé za přispění Pirátské strany. Letos se představí kapely Jaksi Taksi, Riverside Project, Patheroye Roye, Element a Ebony a většina účinkujících si zahraje bez honoráře. Během akce se budou prodávat drobné výrobky od klientů Dětského stacionáře a přispět budete moci také mincemi do kasičky na baru.

Akce je tradičně dílem dobrovolnického úsilí členů Rally fans Katovice, kapely Riverside Project a (nejen) jihočeských Pirátů. Vypomáhat budou s organizací u vstupu, za barem, ale i v kuchyni, kde se postarají o občerstvení pro kapely. Ráno po akci se pak s kýblem, hadrem a pytli na odpadky postarají o úklid. Všichni pracují bez nároku na odměnu, aby minimalizovali náklady na akci. Protože ale není možné uspořádat celou akci úplně zadarmo, přispívají Piráti na zaplacení jejích nákladů.

Kolik vydělala Autumn Night v uplynulých letech

V roce 2013 bylo vybráno něco málo přes 11 000,- Kč, které putovaly do Dětského centra ve Strakonicích, v roce 2014 se vybíralo na Dům klidného stáří sv. Anny v Sousedovicích a výtěžek byl kolem 7 000,- Kč. V minulém roce se poprvé do akce zapojili Piráti a výtěžek pro Dětský domov ve Volyni se blížil částce 35 000,- Kč, dalších téměř 5 000,- Kč se vydělalo prodejem dětských výrobků! Proto jsme velmi rádi, že se Piráti do akce zapojí i letos a doufáme, že se z toho stane pěkná pirátská tradice.

Více informací o Autumn Night najdete na jejím webu.

Autumn Night Katovice 2016 na facebooku.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Jana Rohová

Štítky: #Autumn Night #Charitativní akce #Jihočeský kraj #Katovice #Koncert

Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.