Aktuality

Pozvánka do Nymburka: VyOsení vol. 2

20. 09. 2016
Sdílet na Facebooku Tweet

V sobotu 24. září se odehraje v pořadí druhé Nymburské Vyosení. Stejně jako na konci letošního května se sejdeme v prostorách restaurace Na Žofíně. Srdečně zveme všechny fanoušky nezávislé muziky. V odpoledním programu opět zazní ty nejlepší tóny svobodné hudby. Začínáme v 13:00.

vyoseni-nymburk-podzim.jpg

Těšit se můžete na vystoupení několika velice zajímavých protagonistů a kapel takřka z celé republiky. Nejvýraznějším z nich bude performance jednorázového uskupení OJZO (Osa Je Zločinecká Organizace). Nenechte si ujít ani koncerty HLDP, Narušeného Spojení a dalších účinkujících.

Jako doprovodný program připravujeme vylepšený stánek s pirátskými předměty, pétanque formou tréninku nebo turnaje a chystáme také šachové klání pro začátečníky i pokročilé.

Výtěžek z dobrovolného vstupného bude spravedlivě rozdělený mezi vystupující kapely a spolek Permanent. Nymburské občanské sdružení Permanent vytrvale bojuje proti nelegálnímu provozu Zinkovny AZOS v Nymburce a má náš velký respekt.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Petr Procházka

Štítky: #Akce #Nymburk #Středočeský kraj #Svobodná hudba #VyOsení

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.