Aktuality

Jak se nám povedlo VyOsení vol. 2 v Příbrami

19. 09. 2016
Sdílet na Facebooku Tweet

Po loňském úspěchu uspořádali příbramští Piráti druhý ročník festivalu svobodné hudby s názvem VyOsení. 

vyoseni-pribram-ivan.jpg

Pronajali jsme si opět místo u rybníka Novák a bylo znát, že se předseda MS Příbram Petr Korecký s organizací opravdu snažil. I když jsme nakonec museli trochu improvizovat, počasí se letos podařilo dojednat skvěle – byl krásný letní den.

Program uvedl předseda Pirátů Ivan Bartoš a publiku se šarmem sobě vlastním vyložil smysl pirátských kulturních akcí s názvem VyOsení. Během odpoledne a večera se v příjemné atmosféře rekreačního areálu a za výborné nálady vystřídalo sedm kapel. Dobře se bavily i děti. Nechaly si pomalovat obličeje, zaskákaly si na trampolíně a ve skákacích botách, nebo se koupaly a slunily.

Dospělí si užívali hudbu i tanec, chodili si pro informace k našemu stánku a někteří přispěli dobrovolným vstupným kapelám. Seznámili se také s naší spřátelenou organizací ALKA, příbramskou neziskovkou, která pomáhá místním lidem s různě závažným kombinovaným postižením od dětí po seniory.


vyoseni-pribram.jpg

Program vygradoval večerním vystoupením trojice LABOLO s ohňovou show. Příjemně strávený den si návštěvníci pochvalovali a nechtěli pustit z pódia poslední kapelu. Tradice pořádání VyOsení v Příbrami je tedy založena a my se těšíme za rok na viděnou.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Lenka Kozlová

Štítky: #Akce #Příbram #Středočeský kraj #Svobodná hudba #VyOsení

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.