Aktuality

Přijďte na příbramské VyOsení

08. 09. 2016
Sdílet na Facebooku Tweet

Hudby plný talíř, OSE ani halíř! Po loňském úspěchu se s tímto heslem vrací do Příbrami pirátská kulturní akce VyOsení. Přijďte si v sobotu 10. září k Novému rybníku poslechnout svobodnou hudbu, podpořit myšlenku svobodné tvorby a pobavit se s Piráty. Nudit se nebudou ani děti. Kromě vystoupení zdejších kapel a jsme pro vás připravili bohatý doprovodný program. Začínáme v pravé poledne. Vstupné je dobrovolné a bude spravedlivě rozděleno mezi účinkující.

VyOsení Příbram 2016

Na co se můžete těšit? Ve sportovně rekreačním areálu Nový rybník bude znít svobodná hudba mnoha žánrů od rapu přes big beat a punk rock až po folk metal. Představí se Chrizz & DJ Linxx (Příbram) a hudební formace Knírek (Příbram), Snyder (Plzeň), Knedlofil (Hořovice), Rozšlápnutý kecky (Řepín), Pawnshop (Příbram) a Cruadallach (Praha).

Pro malé i velké bude k dispozici velká trampolína, možnost vyzkoušet si skákací boty pod dohledem trenéra, ukázka sebeobrany od City Self Defence, produkty uměleckého kováře a ukázka jeho řemesla, deskové hry, zábavný workshop pro malé i větší děti, malování na obličej. Během akce bude k dispozici udržovaný táborák, kde si opečete buřty, a další překvapení.

Myslíte si, že tvorba nemá být svazována smlouvami s kolektivním správci? Že autor by měl se svými výtvory nakládat svobodně a podle svého uvážení? Že by se na jeho talentu neměly přiživovat zkostnatělé instituce typu OSA, které jsou nadbytečným článkem mezi posluchačem a tvůrcem, a putuje k nim velká část vybraných peněz? Přijďte do Příbrami na další VyOsení a poslechněte si hudbu nezatíženou poplatky kolektivním správcům autorských děl. 

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Věra Marušiaková

Štítky: #Akce #Příbram #Středočeský kraj #Svobodná hudba #VyOsení

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.