Aktuality

Piráti hledají koordinátora dobrovolníků a administrativní sílu

09. 08. 2016
Sdílet na Facebooku Tweet

Pokud souzníš s pirátským myšlením a chceš práci, díky níž budeš napomáhat k šíření svých hodnot, zbystři. Pirátská strana vyhlásila dvě výběrová řízení. Sháníme celostátního koordinátora dobrovolníků a asistenta pro administrativu. Rozsah obou úvazků bude přibližně dvacet hodin týdně. Pracovat můžeš z domova či z libovolného Pirátského centra po celé republice, a to na živnostenský list či jako zaměstnanec na DPP či DPČ. 

Celostátní fórum Olomouc

Celostátní koordinátor dobrovolníků

Náplní této práce je zjednodušit a řídit zapojení členů, příznivců i lidí zvenku do činnosti Pirátské strany. Potřebujeme někoho, kdo s nimi bude udržovat kontakt a spravovat jejich databázi. Kromě toho koordinátor dobrovolníků vede probíhající dobrovolnické kampaně, jakými je například roznos Pirátských listů. Výše odměny závisí na kvantitě a kvalitě odvedené práce a pohybuje se mezi 6 a 10 tisíci korun za měsíc, kromě toho ti poskytneme neomezený telefonní tarif s internetem. Nástup nejpozději 1. září 2016, nabídky přijímáme do 15. srpna. Kompletní inzerát s detaily a požadavky najdeš zde.

Asistent pro administrativu

Dále sháníme člověka, který si vezme na starost administrativní agendu celého vedení. Ten tak bude například tvořit zápisy z jednání, spravovat podatelnu, připravovat schůzky nebo vést registry. Odměna závisí na kvalitě a kvantitě vykonané práce a pohybovat se bude mezi 8 a 11 tisíci korun měsíčně a navíc k ní patří i neomezený telefonní tarif i s internetem. Nástup nejpozději 1. září 2016. Pokud máš zkušenosti s administrativou a cítíš se filosoficky ztotožněn s Pirátským programem, pošli svůj životopis a motivační dopis do 19. srpna. Kompletní inzerát s detaily a požadavky najdeš zde.

 

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Jan Loužek, Petra Dvořáková

Štítky: #administrativní pracovník #koordinátor dobrovolníků #poloviční úvazek #výběrová řízení

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.