Aktuality

Hledáme spojence v zahraničí

19. 04. 2016
Sdílet na Facebooku Tweet

S novým RP vyplouváme vstříc bouři dalších voleb. Řada z Vás se nebude moci na kampaních podílet, protože odjíždíte dlouhodobě studovat nebo pracovat do zahraničí. Nezoufejte, právě Vás hledáme!

I want you for Pirates!

Zahraniční odbor dlouhodobě hledá mezinárodní koordinátory. Není toho moc, co od Vás potřebujeme, ale má to pro stranu cenu zlata. Chovejte se, jako byste byli doma. Mluvte s místními, učte se jazyk. Čtěte noviny, sledujte místní politiku. Choďte na schůze místních Pirátů. Rádi Vás přijmou a zapojí, Piráti jsou pohostinní všude na světě. Objevíte-li cokoli, co by mohlo naši činnost v Česku podpořit, dejte nám vědět. Stačí krátká zpráva na international@pirati.cz na dalších detailech už se dohodneme.
Vyjíždíte-li do zahraničí, dejte nám vědět. Pomůžeme Vám s nalezením kontaktů na místní Piráty.
Zjistili jste, že místní Piráti potřebují pomoc, kterou bychom jim mohli poskytnout? Dejte to vědět na international@pirati.cz! Velkou část našeho programu nedokážeme uskutečnit bez spojenců v zahraničí a musíme je proto podporovat. Co je pro nás drobnost může ušetřit spoustu práce malé partičce nadšenců, která buduje na zelené louce Pirátskou stranu. Může to být grafický návrh samolepky, šablona krajského webu....kdo ví? Možná nemáte v ruce konkrétní věc, kterou potřebují, ale někdo z nás ji už někde viděl a umí ji sehnat. Možná Vám můžeme pomoci napsat projekt pro Participativní rozpočtování nebo jinak opatřit peníze. Pište!

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Mikuláš Peksa

Štítky: #aktivismus #zahraničí #ZO

Související články

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.