Archiv

Piráti zvolí nové vedení 2. srpna v Praze

09. 07. 2014 | 2 komentářů
Sdílet na Facebooku Tweet

V polovině prázdnin se Piráti setkají v Praze, aby zvolili nové předsednictvo strany. Zasedání celostátního fóra proběhne v sobotu 2. srpna v Impact Hubu v Praze na adrese Drtinova 10, 150 00 Praha 5. Zasedání začne v 10:00, přičemž registrace účastníků se otevře v 9:00.

Zasedání

Zúčastnit se může kdokoli, Pirátské celostátní fórum je veřejné. Zvláště vítáni jsou příznivci Pirátů, zájemci o členství a novináři.

Samotná volba předsednictva proběhne v průběhu zasedání prostřednictvím internetového fóra Pirátů, aby se jí mohli zúčastnit i členové Pirátské strany, kteří nemohou dorazit osobně.

Další důležitý bod programu je i zrušení možnosti uplatňování delegátského systému uvnitř Pirátské strany. V tuto chvíli volíme všechny představitele přímo, ale stanovy umožňují předsednictvu stanovit pro zasedání celostátního fóra delegátský systém. Na základně členského podnětu bude zřejmě tato možnost z Pirátských stanov vyškrtnuta.

Nejdůležitější ovšem je společenský rozměr zasedání. Po čase se opět potkají Piráti z celé republiky, nasdílíme mezi sebou nápady z krajů a obcí a určitě bude i afterparty.

V neděli 3. srpna potom proběhnou v Pirátském centru v Praze workshopy a setkání pracovních skupin. Adresa je Řehořova 19, Praha 3, zahájíme odhadem v 10:00.

Sdílet na Facebooku Tweet

Autor: Mikuláš Ferjenčík

Štítky: #celostátní fórum #Piráti #předsednictvo

Zobrazit diskusi
Facebook Pirátské listy Twitter Pirátské listy Redakce Pirátských listů Česká pirátská strana
Redakce | Kontakt | Piráti | Facebook | Twitter | RSS články | RSS aktuality

Copyleft Pirátské listy. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Pirátské listy je umožněno i bez písemného souhlasu. Všechna práva vyhlazena.